Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Glennis Grace me koncert për Whitney Houston

Glennis Grace me koncert për Whitney Houston

Showbiz 07-12-2018

Këngëtarja Glennis Grace do të jap një koncert për të nderuar figurën e Whitney Houston. Ky koncert do të mbahet me 26 tetor 2019 dhe...

Si e cilëson këtë vit Ariana Grande?

Si e cilëson këtë vit Ariana Grande?

Showbiz 07-12-2018

Këngëtarja e shumë hiteve këtë vit e cilëson si vitin me periudha shumë të mira dhe njëkohësisht të këqija.

ritme rinore 2017

Kresha me telashe gjatë performancës në ‘Kënga Magjike’

Kresha me telashe gjatë performancës në ‘Kënga Magjike’

Showbiz 07-12-2018

Mbrëmë është mbajtur gjysmëfinalja e 'Këngës Magjike'.

Kevin Hart tërhiqet nga prezantimi i Oscar

Kevin Hart tërhiqet nga prezantimi i Oscar

Showbiz 07-12-2018

Kevin Hart është tërhequr si prezantues i Oscar. Komediani u diskreditua të enjten, kur tweet-ët e tij të vjetër u kthyen, në të cilat ai...

Justin Timberlake ende duhet të pushoj

Justin Timberlake ende duhet të pushoj

Showbiz 07-12-2018

Justin Timberlake ka anuluar të gjitha shfaqjet e mbetura për këtë vit. Këngëtari 37 vjeçare thotë se ai vazhdon të qetësohet, e kjo sipas këshillës...

Kush po përpiqet ti bëjë keq Anxhelina Hadërgjonajt dhe grimerit të saj?

Kush po përpiqet ti bëjë keq Anxhelina Hadërgjonajt dhe grimerit…

Showbiz 07-12-2018

  Si një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, Anxhelina ka vendosur që t’iu tregojë së fundmi fansave se çfarë i ka ndodhur asaj dhe...

Kush janë këngëtarët më të paguar për vitin 2018

Kush janë këngëtarët më të paguar për vitin 2018

Showbiz 06-12-2018

Janë të shumtë këngëtarë të cilët kryesojnë nëpër top lista të ndryshme nëpër botë, e nga e gjithë puna që ata bëjnë janë të kërkuar...

forever young 2016 final

 

 

 

 1   

Sweet but Psycho
Ava Max

Sweet but Psycho by

 2 
 

A Million Dreams
P!nk

A Million Dreams by

 3 
 

 

thank u, next
Ariana Grande

thank u, next by

 4 
 

Thursday
Jess Glynne

Thursday by

 5 
 

Shallow
Lady Gaga, Bradley Cooper

Shallow by

Sponsored by: www.ame-ks.com


 6 
 

Rewrite the Stars
James Arthur, Anne-Marie

Rewrite the Stars by

 7   

Without Me
Halsey

Without Me by

 8 
 

Let You Love Me
Rita Ora

Let You Love Me by

 9 
 

Baby (feat. Marina and the Diamonds & Luis Fonsi)
Clean Bandit

Baby (feat. Marina and the Diamonds & Luis Fonsi) by

10
 

Ruin My Life
Zara Larsson

Ruin My Life by

 

 

chart logo 2017

 

 

 

green emerald residence notify