Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen On:  android 2017 Android  iphone  iOS 

Kendall Jenner me kampanjë për “La Perla” (Foto)

Thursday, 18 May 2017 16:37

4078B2B200000578 0 image a 55 1495077786320

Modelja e njohur, Kendall Jenner vazhdimisht realizon kampanja për marka të njohura në botë.


Së fundmi Kendall Jenner është bërë fytyra promovuese e markës së njohur të veshjeve të brendshme, “La Perla”.


“La Perla” thotë se arsyeja se pse ata e kanë zgjedhur pikërisht Kendall Jenner, që të rekalmojë veshjet e tyre, është se modelen e njohur e konsiderojnë si një  femër me shumë vetëbesim.


Kendall Jenner në fotografitë e realizuara për “La Perla” duket mjaft bukur dhe unike. /radiovalarinore/

 

 

 

4078B2A400000578 4517290 Stunning She s seen with sleek straight hair and strong red lips a 13 1495081823933

Leave a comment