Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen On:  android 2017 Android  iphone  iOS 

Leonardo DiCaprio ndahet nga e dashura!

Friday, 19 May 2017 10:22

nina leo bahamas 29jun16

Aktori i njohur, Leonardo DiCaprio dhe Nina Agdal duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

DailyMail raporton se çifti i njohur pak ditë më parë kanë vendosur t'i japin fund lidhjes së tyre dy vjeçare.

 

“Ata vendosën se ideja më e mirë është ndarja, por ata kanë mbetur shokë”, ka thënë një burim për tabloidin e njohur britanik, DailyMail.

 

Leave a comment