Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen On:  android 2017 Android  iphone  iOS 

Katy Perry dhe Nicki Minaj publikojnë "Swish Swish" (Audio)

Friday, 19 May 2017 11:32

katy perry nicki minaj

Këngëtaret me famë botërore, Katy Perry dhe Nicki Minaj tashmë kanë publikuar bashkëpunimin e tyre me këngën "Swish Swish".

‘Kënga "Swish Swish" është publikuar në Youtube, vetëm në versionin audio.

 

"Swish Swish" është pjesë e albumit më të ri të Katy Perry "Witness",  i cili do të lansohet me datën 9 qershor. /radiovalarinore/

Leave a comment