Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen On:  android 2017 Android  iphone  iOS 

Dalin fotografitë e Amber Heard në filmin Aquaman! (Foto)

Friday, 19 May 2017 15:55

Lady MERA swept in from the sea. First day with the exquisite @amberheard. (Shot by the talented @jasinboland)

A post shared by James Wan (@creepypuppet) on

CulK17QXgAAIQ4o

Aktorja e famshme, Amber Heard do të luaj njërin nga personazhet kryesore në filmin “Aquaman” dhe tashmë kanë dalur fotografitë e para zyrtare nga xhirimet e këtij filmi.


Regjisori, James Wan ka publikuar në Instagram një fotografi ku shihet aktorja, Amber Heard duke dal nga uji, e veshur me një kostum të gjelbërt.


“Zonja Mera doli nga deti. Dita e parë me të mahnitshmen, Amber Heard” ka shkruar Wan në postimin e tij.


Amber në këtë film luan rolin e Meras, që është gruaja e personazhit kryesor, Aquaman.


Të hënën kanë filluar xhirimet e këtij filmi  i cili pritet të shfaqet nëpër kinematë botërore në dhjetor të vitit 2018. /radiovalarinore/

 

 

 

Leave a comment