Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen On:  android 2017 Android  iphone  iOS 

Brad Pitt i tronditur nga humbja e dy miqve të afërt!

Friday, 19 May 2017 16:37

686509767nl00001 rock4eb 20

Aktori i njohur, Brad Pitt brenda një kohe shumë të shkurtër ka humbur dy prej miqve të tij më të afërt, Brad Grey dhe Chris Cornell.


Një burim i afërt me aktorin e njohur, për revistën “E!” ka thënë: “Ai është shumë i tronditur dhe i shkatërruar nga vdekja e dy shokëve në një kohë kaq të shkurtër”.


Producenti i njohur amerikan, Brad Gray vdiq të dielën e kaluar në moshën 59 vjeçare, ndërsa këgëtari i famshëm amerikan, Chris Cornell 52 vjeçar, ndërroi jetë këtë të mërkurë. /radiovalarinore/

 

Leave a comment