Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs per arkitekt 20173

 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

BMW me dy modele të reja (Foto)

Wednesday, 11 October 2017 14:42

auto bmw x6 front1507721749

BMW-ja gjatë javëve të fundit ka prezantuar modelet e reja. Kompania gjermane këtë e ka bërë edhe të martën kur prezantoi dy modele në linjën e SUV.

BMW ka shpalosur X5 Special Edition dhe X6 M Sport Edition, të cilat do të jenë në shitje nga muaji dhjetor.

 

X5 Special Edition dhe M Sport vijnë me ulëse të lëkurës "Dakota" derisa ulëset e para do të jenë me ngrohje.

 

Opsion tjetër janë edhe ulëset e zeza dhe shkronjën "M"rreth kabinës.

 

X5 vjen me mbrojtje nga dieli dhe instrument tabelën me xDrive40e iPerformance.

 

X6 M vjen me ngjyrën e kaltër metalike dhe interierin me fibra të karbonit. Rrotat e këtij modeli janë 20-inç.

 

Detajet tjera të këtyre modeleve nuk janë bërë të ditura.

 

auto bmw x6 rear1507721748

 

auto bmw x6 bumper1507721747

 

Leave a comment