Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs per arkitekt 20173

 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Jennifer Lopez gati për ngjarjen humanitare

Thursday, 12 October 2017 13:14

tdy pop klg jennifer lopez 170508.today inline vid featured desktop

Jennifer Lopez, Marc Anthony dhe Alex Rodriguez gjatë të shtunës do të paraqiten në një transmetim të drejtpërdrejtë në televizionin amerikan për të mbledhur para për viktimat dhe dëmet e uraganit Maria në Porto Riko.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj Alex janë organizatorët kryesor. Ish bashkëshorti i është bashkangjitur me shumë vullnet kësaj iniciative, andaj do të jetë pjesë e shfaqjes që do të mbahet në Los Angelos.

 

Treshja po llogarisin në bashkëpunimin e një listë të gjatë të artistëve, si Daddy Yankee dhe DJ Khaled, Demi Lovato, Maroon 5, Ricky Martin, Gwen Stefani, Stevie Wonder, Chris Martin, Jamie Foxx dhe Mary J. Blige, që do të kontribuojnë duke kënduar në skenë./radiovalarinore/

 

Leave a comment