Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs per arkitekt 20173

 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Lajm i keq për Realin, lëndohet ylli i skuadrës

Thursday, 12 October 2017 13:18

000 9F0TG

Portieri i Real Madrid, Keylor Navas ka pësuar një lëndim gjatë ndeshjes me Kombëtaren e Kosta Rikës.

Sipas njoftimit zyrtar të klubit madrilen ai ka lënduar kofshën dhe koha e rikuperimit ende nuk dihet.

 

Ai do të mungoj në ndeshjen e fundjavës kundër Getafes, me Zidane që po shpreson se do ta rifitoj atë për në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Tottenham.

 

Leave a comment