Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs per arkitekt 20173

 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Despacito arrin shifrën 4 miliardë (Video)

Thursday, 12 October 2017 13:32

C4txMdyXUAAEAcw

Hiti i këtij viti “Despacito” i interpretuar nga artisti Luis Fonsi dhe reperi Daddy Yanke, gjatë orëve të mëngjesit ka arritur shifrën magjike prej 4 miliardë shikimesh në Youtube.

Çka e bënë më të veçantë këtë shifër është se u arrit pikërisht 10 muaj pas publikimit.

 

Kënga u publikua me 12 janar të këtij viti dhe që nga ajo kohë ka arritur të thyej rekord pas rekordi.

 

“Despacito” u bë kënga që ka qëndruar më së shumti në vendin e parë në histori të top listës “Hot 100” të Billboard dhe u bë videoja më e shikuar në Youtube./radiovalarinore/

 

Leave a comment