Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs per arkitekt 20173

 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Kante pritet të mungojë për Chelsean

Thursday, 12 October 2017 14:47

auto kante1489272468

Mesfushori N’Golo Kante pritet të mungojë në gjashtë ndeshjet e radhës të Chelseat shkaku i zgjatjes së muskujve gjatë paraqitjes me Francën.

26 vjeçari u detyrua të zëvendësohet në pjesën e parë të ndeshjes të cilën Franca e fitoi kundër Bullgarisë.

 

Sipas The Telegraph, Kante pritet të mungojë në gjashtë ndeshjet e ardhshme të Chelseat, të cilat përfshijnë edhe ato kundër Romës në Ligën e Kampionëve dhe atë me Manchester Unitedin në Premier Ligë.

 

Leave a comment