Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs per arkitekt 20173

 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Robert Pattinson dhe Tahliah Barnett janë ndarë!

Thursday, 12 October 2017 15:26

fka twigs 435 3

Aktori i famshëm, Robert Pattinson dhe këngëtarja, Tahliah Barnett e njohur si FKA Twigs thuhet se janë ndarë.

Çifti kohët e fundit nuk janë parë bashkë dhe një burim për gazetën britanike “The Sun” tha se “Robert është lodhur nga e fejuara, ai ju ka thënë miqve të tij se janë ndarë, megjithatë ka ende ndjenja mes tyre”.


Thashethemet në lidhje me marrëdhënien e tyre kanë nisur nga muaji i kaluar kur Tahliah ishte parë pa unazën e saj të fejesës po ashtu ajo ishte parë më modelin e njohur Brieuc Breitenstein në Ibizia.


Ndërsa sa i përket angazhimeve Robert është duke punuar në filmin Sci-fi flick High Life. Tahliah është duke punuar në albumin e saj të dytë. /radiovalarinore/

Leave a comment