Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +381(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs per arkitekt 20173

 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Louis Tomlinson ka publikuar këngën “Just Like You”

Thursday, 12 October 2017 15:59

1500298803935 DSC04679

Këngëtari Louis Tomlinson ka publikuar projektin e tij të ri “Just Like You” në versionin audio.

Projekti muzikor është shkruar nga vetë këngëtari në bashkëpunim me Jesse Thomas.


“E shkrova këtë këngë muaj më parë dhe pas disa bisedimeve me anëtarët e labelit vendosa që të ndajë këtë më ju” tha Louis.


Kënga ka vetëm pak orë që është publikuar dhe ka marr mbi 37 mijë klikime në kanalin e Youtube. /radiovalarinore/

 

Leave a comment