Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Geti dhe Skivi vijnë me bashkëpunim! (Foto)

Saturday, 11 November 2017 12:37

Coming soon ...

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

af767eae57d61657489266f3da98f6ac XL

Reperi i njohur kosovar Getoar Selimi ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.


Geti ka publikuar një fotografi në profilin e tij në rrjetin social Instagram e cila si duket është fotografia identifikuese e këngës së tij të ardhshme.


Këtë këngë themeluesi i labelit Baba Stars do ta sjell në bashkëpunim me kolegun e tij Skivin.


“Bisha me dy koka” titullohet kënga e re e cila nuk ka ende një datë të saktë lansimi.


“Coming soon” janë fjalët që Geti ka shkruar krahas fotografisë, duke mos zbuluar detaje të tjera, por, duke u siguruar të marrë vëmendje të madhe nga ndjekësit e tij.


Brenda pak orëve ky postim i Getit ka marrë mbi 13 mijë liken në Instagram. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment