Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Keegan Michael Key është fejuar!

Tuesday, 14 November 2017 09:51

TIMEPeopleAnnualWhiteHouseCorrespondentsUZIJwSibYDRx

Aktori 46-vjeçar i propozoi të dashurës së tij Elisa Pugliese, raporton E! News.

Keegan dhe Elisa, fillimisht u panë në tapetin e kuq të një ngjarjeje në mars të vitit 2016, por gjithmonë duke e mbajtur private romancën e tyre.

 

Keegan ishte i martuar me Cynthia Blaise për më shumë se 15 vjet, por ish-çifti u nda në vitin 2015.

 

 

Leave a comment