Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Kush është e dashura e re e Brad Pitt? (Foto)

Tuesday, 14 November 2017 09:57

Brad Pitt Princess Charlotte Casiraghi 692x395

Aktori i famshëm Brad Pitt duket se tashmë e ka marrë veten pas ndarjes së bujshme nga Angelina Jolie.

Mediat rozë kanë shkruar së fundmi se Brad Pitt është përfshirë në një lidhje dashurie me princeshën e Monakos, Charlotte Casiraghi.

 

Charlotte Casiraghi është fëmija i dytë i Caroline, Princesha e Hanoverit dhe Stefano Casiraghi, dhe mbesa e Grace Kelly.

 

Ajo ka qenë në një lidhje me komedianin Gad Elmaleh me të cilin ka një djalë katërvjeçar, Raphael.

 

 

Leave a comment