Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Shakira anulon koncertet!

Tuesday, 14 November 2017 10:32

shakira portrait may 2017 billboard 1548

Këngëtarja me famë botërore, Shakira është detyruar që të anulojë të gjitha koncertet e saj për shkak të problemeve të saj shëndetësore.

Ajo ka filluar turin e saj në Europë dhe së fundi ka pasuar të këndoj në Gjermani dhe e ka anuluar koncertin por duke parë që shëndeti i saj nuk po përmirsohej ajo ka anuluar dhe koncertet në Francë, Belgjikë dhe në Amsterdam.

 

Sipas organizatorëve ky vendim ka qenë i shtyrë nga mjeku i këngëtares dhe ka qenë i detyrueshëm.

 

Ndryshe Shakira ka shkruar edhe një status në të cilin ka kërkuar falje për anulimin e koncerteve dhe ka premtuar se do t'i kompensoj.

 

“Ditëve të fundit kam qenë shumë e sëmurë dhe për fat të keq mund edhe ti dëmtoj kordat e zëri, kështuqë doktori im më propozoj që të pushoj pak dhe të mos përformoj” u shpreh këngëtarja.

 

Kurse 40 vjeçarja përfundoj duke thënë se çdo gjë është nën kontroll.

 

 

Leave a comment