Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Konfirmohet performanca e Bebe Rexhës në American Music Awards (Foto)

Tuesday, 14 November 2017 10:52

Performing "Meant To Be" at the @Amas this November 19th with @flagaline !!!

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

bebe rexha way i are 1493748855

Bebe Rexha pritet që të jetë një nga performueset në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards.

Ajo pritet të performojë projektin e saj me Florida Georgia Line të titulluar “Meant to Be” dhe i cili u lansua kohë më parë.

 

Bukuroshja shqiptare ka konfirmuar se do të performojë këtë të dielë bashkë me këtë grup dhe se versionin e performancës do ta lansojë për shkarkim për të gjithë adhuruesit e saj.

 

Ndryshe, Bebe Rexha konsiderohet një prej yjeve më të mëdha të muzikës botërore.

 

Këngëtarja ka gati edhe një varg projektesh për t’u lansuar të cilat do t’i publikojë vitin e ardhshëm.

 

Bebe Rexha u shpërblye edhe në MTV EMA e pritet po ashtu të fitojë shpërblime në American Music Awards.

 

Për Bebe Rexhën ka qenë ky vit shumë i suksesshëm, me hite të mëdha si “I Got You” dhe “In the name of Love” me David Guettan.

 

 

Leave a comment