Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Eva Longoria blenë vilën 13.5 milionë dollarë! (Foto)

Tuesday, 14 November 2017 14:24

465523CC00000578 0 Just the two of us The screen star 42 is thought to be moving fr m 72 1510659008629

Aktorja e famshme, Eva Longoria dhe bashkëshorti i saj Jose Boston kanë blerë një super vilë në zonën luksoze Beverly Crest në qytetin Los Angjelos, e cila ka vlerën 13.5 milionë dollarë.


Vila është e përbërë nga tetë dhoma gjumi, dhjetë banjo, një bodrum vere dhe një fushë private e tenisit.


Aktorja tashmë ka filluar të bartet në vilën e re e cila ka 11 mijë metër katrorë.


Një pjesë të madhe dhe shumë të rëndësishme të kësaj hapësirë zë edhe pjesa ku do të vendoset gardëroba e aktores.


Kjo vilë është ndërtuar në vitin 1996 por, është rinovuar dhe zgjeruar gjatë viteve të fundit. /radiovalarinore/

 

465467DD00000578 5080961 image a 2 1510659315699

 

 

465467D500000578 5080961 image a 35 1510660412552

Leave a comment