Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Nicole Scherzinger ka ndryshuar pamje!

Tuesday, 14 November 2017 14:30

nicole scherzinger debuts shorter hairdo at mtv ema after party 04

Këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger u paraqit në ndejën pas përfundimit të ceremonisë “MTV EMA” me një pamje tërësisht tjetër.


Këngëtarja pas një kohe me flokë të gjatë, tani ka vendosur t’i shkurtoj flokët.


Këtë ndryshim të Nicole e shohim për herë të parë në këtë paraqitje.


Këngëtarja kishte veshur xhinse dhe një këmishë të shkurtër të bardhë.


Nicole kombinoi një palë sandale të kuqe me këtë veshje dhe me buzët të cilat gjithashtu i kishte lyer me të kuqe.


“Red, White & Blue” e kishte përshkruar këngëtarja veshjen e saj, në fotografitë e postuara në rrjetin social Instagram. /radiovalarinore/

 

nicole scherzinger debuts shorter hairdo at mtv ema after party 01

Leave a comment