Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Bella e shpëton motrën Gigin! (Foto)

Tuesday, 14 November 2017 14:45

nintchdbpict000366720983

Supermodelet e njohura, Bella dhe Gigi Hadid kanë marrë pjesë mbrëmë në eventin “Glamour Women Of the Year Awards”.


Motra e vogël Gigi për një moment për pak sa nuk pësoi një incident ndërsa si gjithmonë ishte Bella aty për ta ndihmuar.


Gigit iu ngatërrua këpuca në fustanit që kishte të veshur dhe për pak sa nuk u rrëzua.


Kurse motra e saj reagoi shumë qetë duke e kapur për dore që ajo të mos përfundonte në tokë.


Përveç Bellas dhe Gigit, nga familja Hadid në këtë event morën pjesë edhe nëna e tyre Yolanda dhe i vëllai Anwar. /radiovalarinore/

 

nintchdbpict000366719537

Leave a comment