Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Hilary Duff e përkrah Selena Gomez për lidhjen me Bieber

Wednesday, 06 December 2017 12:10

39322CFD00000578 3827315 image m 42 1475854925819

Hilary Duff nuk mendon se është gabim nëse Selena Gomez bashkohet me Justin Bieber.

Hilary mendon se kjo nuk është një ide edhe aq e keqe sa mendojnë disa.

 

Këngëtarja dhe aktorja ka folur për këtë punë në një talk show, ku ajo ka treguar se Selena është aq e aftë sa ta zgjidhë vetë këtë çështje.

 

Ajo ka zbuluar se edhe vetë është bashkuar me ish të dashurin Mateu Koma./radiovalarinore/

 

 

 

Leave a comment