Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Rita Ora konfirmon romancën me Andrew Watt! (Foto)

Wednesday, 06 December 2017 13:30

❤️last night ❤️

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

pri 62061878 e1512562627417

Këngëtarja e famshme, Rita Ora ka konfirmuar romancën me Andrew Watt, pas kritikave se po takohej me një burrë të martuar.


Ora kishte postuar disa fotografi me boksierin Conor McGregor gjatë ceremonisë Fashion Awards, ku ishte kritikuar nga shumë adhurues pasi ajo në përshkrimin e fotografive kishte thënë se ishte në një takim.


McGregor është i martuar dhe gjithashtu ka fëmijë, prandaj adhuruesit reaguan duke komentuar se ata duhet të tregonin respekt për familjen.


Rita ka përgjigjen më të mirë për të gjithë pasi me një tjetër foto në Instagram ajo shihet e shoqëruar nga Andrew Watt me të cilin është parë edhe më herët në Romë e që dyshohej të ishte i dashuri i radhës i këngëtares.


“Last night” kishte shkruar këngëtarja poshtë fotografisë ku shihej me kitaristin Watt. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment