Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Eminem dhe Ed Sheeran me bashkëpunim! (Foto)

Wednesday, 06 December 2017 14:34

prc 62238405

Këngëtari i famshëm, Ed Sheeran në listën e tij të bashkëpunëtorëve tani ka edhe reperin Eminem.


Ed në profilin e tij në Instagram ka postuar listën e këngëve të albumit më të ri të Eminem, duke zbuluar kështu se edhe ai është pjesë e këtij albumi.


“Më është dashur ta mbaj për shumë kohë sekret, por pasi ka dal tashmë unë mund të flas. Kam punuar një këngë me Eminem për albumin e tij “Revival” i cili lansohet me 15 dhjetor” ka shkruar Ed në Instagram.


Këngëtari tha se Eminem ka qenë njëri nga njerëzit që e ka inspiruar për të shkruar këngë dhe se është shumë i gëzuar që ka punuar me të. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment