Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Capital T e MC Kresha sjellin “Numra” (Video)

Thursday, 07 December 2017 09:52

paint 1200x630

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre të ri me titull “Numra”.

Kënga është pjesë e albumit të Capital T, “Winter is Here”.

 

Si përherë, për tekstin e këngës janë kujdesur vetë dy reperët.

 

 

Leave a comment