Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Sofia Richie me Scott Disick në festën Art Basel Kick- Off në Miami (Foto)

Thursday, 07 December 2017 11:04

470CF18400000578 5154351 Daytime Earlier the couple had spent hours soaking up rays on th a 100 1512635636186

Modelja, Sofia Richie bashkë me të dashurin e saj, Scott Disick kaloi ditën duke marrë ngjyrë në plazh e pastaj ata morën pjesë në festën Art Basel Kick-Off në Miami.

Adoleshentja dukej shumë bukur në fustanin e zi të cilin e kishte kombinuar me taka të zeza, ndërsa Scott ishte munduar të përshtatej me të duke u veshur me ngjyrë të zezë e duke e lënë këmishën shumë të hapur.

 


Sofias dhe Scott iu bashkangjit edhe 43 vjeqarja suedeze Victoria Silvsted.

 


Çifti dyshohej që ishin bashkë që nga qershori, por ata e konfirmuan lidhjen e tyre në mes të shtatorit 2017. /radiovalarinore/

4710757500000578 5154351 Smitten Sofia Richie joined boyfriend Scott Disick at the Art Ba a 27 1512623453413

 

4710684C00000578 5154351 The look of love Scott kept his shirt open and his eyes on his y a 24 1512623453082

 

 

 

 

Leave a comment