Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Jennifer Lawrence në rozë (Foto)

Thursday, 07 December 2017 12:05

skynews elle women in hollywood 4130404

Aktorja, Jennifer Lawrence, konsiderohet si një nga aktorët më sensuale dhe me bukuri shumë të pastër e Hollywoodit.

Aq e thjeshtë në stil dhe aq e bukur, Jennifer po vazhdon që të qëndroj në listën e aktoreve më të kërkuara sipas ‘The Hollywood Reporter’.

 


Së fundi ajo është shfaqur me fustan ngjyrë roze kombinuar me detaje të zeza kurse flokët e saj dukeshin shumë bukur ashtu të kapura sikur ‘pakujdes’.

 


Lawrence së fundi në një intervistë për Oprah ka diskutuar frikën e saj ndaj skenave nudo që nga koha kur ia kishin hakuar telefonin.

 


" Filmi Red Sparrow ka qenë seksual, ndërsa un nuk kam bërë asgjë seksuale ose seksi, frika më ka mbetur që nga viti 2014 kur më kan hakuar fotografit. Nuk do ta bëjë më atë gjë, nuk do ta ndaj atë pjesë timen që nga koha kur është ndarë pa pëlqimin tim, më shumë do të preferoja të më plaçkitnin shtëpinë". ka thënë Lawrence.

 

470d1cb300000578 5152877 image a 17 1512586040867

 

470d072a00000578 5152877 image a 18 1512586046994

 

 

 

Leave a comment