Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Anne Hathaway dhe Adam Shulman shpërngulen në NYC

Thursday, 07 December 2017 12:27

anne hathaway and adam shulman out and about in new york 1

Aktorja e mrekullueshme Anne Hathaway dhe bashkëshorti i saj Adam Shulman janë parë së fundi duke shëtitur rrugëve të qytetit të New Yorkut.

Aktorja 35 vjeçare dhe bashkëshorti i saj, ishin mbështjellur me shumë rroba sa që ishte e vështirë të dallohej se janë ata.

 


Aktorja fituese e çmimit Oscar, dukej komod në krahët e të shoqit që është producent i njohur në Hollivud.

 


Çifti janë vendosur së fundi në New York dhe aktorja tregon se ajo po ndihet mirë.

 

 

Leave a comment