Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Angazhohet regjisori për filmin e Freddie Mercury!

Thursday, 07 December 2017 12:42

Dexter Fletcher Rami Malek 920x584

Ditë më parë është bërë e ditur që Bryan Singer nuk do të bënte më regjinë e filmit biografik të Freddy Mercury dhe sot është angazhuar një regjisor tjetër.


Regjisori, Dexter Fletcher është ai i cili do të drejtor xhirimet e filmit “Bohemian Rhapsody” i cili paraqet jetën e këngëtarit britanik.


Xhirimet e këtij filmi pritet të fillojnë javën e ardhshme pasi u ndërprenë për shkak të mungesës së regjisorit.


Regjisori Singer nuk u kthye në shesh xhirim pas Ditës së Falënderimeve dhe kjo shkaktori pakënaqësi te pjesa tjetër e stafit realizues.


Pasi Singer u tërhoq kishte raportime se Rami Malek, aktori i cili do të portretizoj këngëtarin në këtë film është ankuar për jo-profesionalizëm. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment