Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Sia u përgjigjet akuzave të gazetarëve! (Foto)

Thursday, 07 December 2017 13:30

Sia and maddie

Këngëtarja e famshme, Sia ishte akuzuar nga gazetarët se po shfrytëzonte valltaren Maddie Ziegler, ndërsa ajo ka një përgjigje për këto akuza.


Sia u përgjigj përmes një postimi në Twitter të gjitha gazetave që e kanë vënë në dyshim etikën e bashkëpunimeve të saj me 15 vjeçaren, Ziegler.


“Nëse fama është e dëmshme, pse duhet t’ia mësoni një fëmijë?”, ishte pyetja e parashtruar nga The Guardians’s.


“Ky artikull parashtron një pyetje që unë ia bëj vetes shumë shpesh. Unë flas me Maddie çdo javë se a do ajo ta bëj këtë dhe e siguroj që kjo do të ndaloj në momentin që ajo do të ndalet. Është një bisedë që të gjithë duhet ta bëjnë. Jo vetëm unë, por të gjithë drejtorët, prindërit dhe agjentët” ka shkruar Sia në postimin e saj.


Ziegler është aktualisht në turne me këngëtaren Sia ku merr pjesë në performancat e saj skenike të cilat janë mjaft interesante.


Maddie është shfaqur në gjashtë video të Sias, ndërsa javën e kaluar këngëtarja kishte udhëtuar 13 orë për performancën e saj në Sidney, pasi ishte anuluar fluturimi i saj me aeroplan. /radiovalarinore/

 

 

 

Leave a comment