Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Monaco nuk do më pak se 100 milionë euro për Lemarin

Wednesday, 10 January 2018 12:51

auto lemar1515580944

Liverpooli dhe Arsenali raportohet se janë informuar nga Monaco se duhet të paguajnë 100 milionë euro për shërbimet e anësorit Thomas Lemar.

Arsenali gjatë verës së kaluar ishte shumë afër të siguronte shërbimet e francezit 22-vjeçar, ndërsa në afatin kalimtar të janarit Liverpooli ka hyrë në garë për të që prej shitjes së Philippe Coutinhos te Barcelona për 160 milionë euro.

 

Monaco raportohet se është duke pritur vetëm oferta prej 100 milionë eurove dhe nuk do të bisedojë për një çmim më të ulët.

 

 

Leave a comment