Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Aktorja amerikane zbulon se ishte viktimë e dhunës seksuale

Friday, 12 January 2018 10:12

Bella throne actress

Aktorja amerikane Bella Thorne për herë të parë ka zbuluar, se kur ishte ende si një fëmijë kishte qenë viktimë e dhunës seksuale.

“Unë jam keqtrajtuar fizikisht dhe seksualisht, derisa nuk kam mbushur 14-vjeç dhe derisa nuk kam marrë guxim të qëndroj zgjuar gjithë mbrëmjen, duke pritur të paraqitet dikush për të më shfrytëzuar serish”, ka shkruar aktorja 20-vjeçare.

 

Ylli i Disney nuk ka përmendur emra, por në Twitter ka shkruar: "Asnjëherë nuk e kam ditur se çfarë është në rregull dhe çfarë e gabuar derisa jam rritur. Nuk e kam ditur se personi që hyn në dhomën time të fjetjes është njeri i keq”.

 

 

Leave a comment