Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Mozzik publikon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar (Video)

Friday, 12 January 2018 10:35

mozzi

Mozzik kohët e fundit ka qenë e mediave rozë shqiptare në lidhje me shkëputjen e bashkëpunimit me labelin, On Records.

Por, sot këngëtari ka publikuar këngën më të fundit, të cilën e ka realizuar me këngëtarë të huaj dhe që është i pari i këtij lloji për reperin.

 

“Ti amo”, titullohet kënga e re që e ka sjell në duet me Veyselin ndërsa është publikuar vetëm në Spotify.

 

Megjithatë, mbetet të shihet nëse do të publikohet edhe në YouTube gjersa theksojmë se Veysel është reper gjerman me prejardhje kurde.

 

Ndryshe, Mozzik është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë vitit 2018.

 

 

Leave a comment