Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

“Përgjithmonë e jotja”, këngëtarja shqiptare i betohet dashurisë së saj!

Friday, 12 January 2018 12:11


llllllll 1200x630
Janë padyshim një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar dhe gjithashtu viti që lamë pas ka qenë mjaft i suksesshëm për ta.

Bëhet fjalë për çiftin e këngëtarëve Venera Lumani dhe Lind Islami.

Aktualisht ata gjenden në Vienë nga ku na kanë treguar disa momente mjaft romantike të dashurisë së tyre. 

"Përgjithmonë e jotja, dashuria ime,”-ka shkruar Venera krahas fotos së publikuar në rrjete sociale, ku çifti shfaqen duke u puthur.

Leave a comment