Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Capital T sjell këngën “Yoko Ono” (Video)

Friday, 12 January 2018 12:27

1280x720 PQ9

Capital T ka sjell projektin e ri muzikor.

“Yoko Ono” është kënga më e re reperit, të cilin e ka shoqëruar me videoklip.

Në fakt, këngëtari për këtë këngë ka bashkëpunuar me homologun Granit Dërgutin.

 

Theksojmë se instrumentalin e këngës e ka punuar B.O Beatz dhe Ditty Beatz.

 

Po vetë autorët e këngës kanë punuar rreth tekstit të këngës, e cila ishte pjesë e albumit ‘Winter is Here’.

 

Kujtojmë se kënga e fundit e reperit “Moj Hatixhe” është shikuar mbi 31 milionë herë në YouTube.

 

 

Leave a comment