Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Ricky Martin dhe JwanYosef dalin publikisht bashkë pas martesës

Friday, 12 January 2018 12:40

4271076

Ricky Martin dhe JwanYosef kanë dalë për herë të parë bashkë pas shpalljes së martesës. Të sapo martuarit u panë gjatë ditës së djeshme gjersa po shkonin për stërvitjen e mëngjesit në West Hollywood të Kalifornisë.Ata gjithashtu treguan edhe unazat e tyre të martesës.

Para një jave, Ricky njoftoi se ai dhe Jwan kishin shkëmbyer premtimet në një ceremoni shumë intime.

"Ndjehet mahnitshëm. Unë nuk mund ta prezantoj më atë si të fejuarin tim. Ai është burri im. Ai është njeriu im", tha Ricky Martin i entuziazmuar, vetëm një javë më parë. /radiovalarinore/


Leave a comment