Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Tracee Ellis Ross shkëlqen në ceremoninë “Marie Claire Awards”

Friday, 12 January 2018 12:48

tracee
AktorjaTracee Ellis Ross është shfaqur e mrekullueshme në qilimin e kuqë të shtruar me rastin e ceremonisë për ndarjen e çmimeve “Marie Claire” që u mbajt mbrëmë në Los Anxhelos.

Aktorja 45-vjeçare kishte veshur një kostum të kuq elegant, duke e kombinuar me taka të zeza. Për këtë veshje ajo falënderoi stilisten e saj prej shumë kohësh KarlaWelch.

Yjet e tjerë që ishin të pranishëm në këtë ngjarje ishin Heidi Klum, Issa Rae, Michelle Monaghan dhe Kristin Davis. /radiovalarinore/


tracee ellis ross heidi klum issa rae stun at marie claires image makers awards 12

Leave a comment