Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Kendall Jenner dëshiron të bëhet dizajnere e modës!

Friday, 12 January 2018 15:21

kendall jenner valerian premiere 2017 1

Modelja e famshme, Kendall Jenner po mendon të lansoj një linjë të saj të veshjeve, e cila e shndërron atë në një dizajnere serioze mode.


Kendall ka bashkëpunuar me motrën e saj, Kylie në vitin 2016 por ajo është shprehur se tani do të donte ta merrte punën më seriozisht.


“Shumë pak persona e dinë që unë kam një pasion të madh për dizajnin e brendshëm. Kam qenë duke punuar me një dizajner shumë të mire dhe Kanye ka pasur gjithashtu ndikim” ka thënë Kendall gjatë një interviste.


Kendall ndër të tjera the se do të donte të sfidonte veten në diçka më serioze dhe insistoi se rrjetet sociale nuk e kanë bërë të famshëm, pasi ajo është dashur të punoj shumë për të arritur kaq shumë sukses. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment