Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Versioni i ri i Snapchat, ankohen përdoruesit

Saturday, 10 February 2018 16:23

SnapChat-Update-UK-915610.jpg

Versioni i ri i Snapchat po merr kritika të ashpra nga përdoruesit. Shumë përdorues janë ankuar në mënyra të ndryshme te kompania duke bërë lutje që të rikthehet versioni i mëparshëm, apo të sjellet një version i ri.

Përdoruesit po ankohen se nuk po arrijnë të gjejnë tregimet e tyre, veçoritë e preferuara si dhe rivendosjen e postimit. Edhe llogaria e Snapchat në Tëitter ka patur punë në dy ditët e fundit duke iu përgjigjur shumë ankesave të përdoruesve.

 

“Shpresojmë se komuniteti do të mësohet shpejt të përdorë këtë opsion.

 

Ne jemi të bindur që është i duhuri” ka thënë një zëdhënës i kompanisë i pyetur për ankesat.

 

Leave a comment