Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Justin Timberlake prinë me albumin “Man Of The Woods” në Billboard

Monday, 12 February 2018 10:12

gettyimages-914370604.jpg

Pas performancës në Superbowl Justin Timberlake vjen me një sukses tjetër.

Albumi i tij i ri “Man Of The Woods” po prinë në top listën e Billboard 200, duke u bërë kështu albumi i Justin i katërt me radhë që mban pozitën parë.

 

Albumi i ri “Man Of The Woods” ka dalë në treg me 2 shkurt, ndërsa për një javë ka arritur të ketë shitje rreth 293 mijë kopje.

 

Kënga debutuese e albumit ishte “Flithy”, e cila u publikua me 9 janar dhe menjëherë arriti të renditet në pozitën e 20-të në top listën e Billboard Hot 100.

 

Kështu, Justin me albumin e tij të ri ka lënë pas edhe albumet e Migos, Ed Sheeran si dhe Bruno Mars. /radiovalarinore/

 

Leave a comment