Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Këngëtari shqiptar flet pas fitores në Sanremo (Foto)

Monday, 12 February 2018 11:00

ErmalMeta 2 e1518361155896 780x439

Ermal Meta dhe Fabrizio Moro fituan edicionin e 68-të të Festivalit Sanremo.

Kënga “Non mi avete fatto niente” u shpall kënga më e mirë dhe kështu ata siguruarn biletën për të qenë pjesëmarrës në Lisbonë për ta përfaqësuar Italinë në Eurovision.

 

“Është një emocion i papërshkrueshëm. Ata besuan tek unë, kur askush tjetër nuk besonte”.

 

Erdhëm me një këngë dhe të dy fituam nga një mik. Faleminderit shumë të gjithë atyre që na kanë mbështetur gjatë gjithë kohës. Edhe gjestet e juaja të vogla ishin të rëndësishme dhe të vlefshme. Nuk do t’i harroj kurrë”, ka shkruar 36-vjeçari në Twitter.

 

 

Leave a comment