Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Jennifer Aniston feston ditëlindjen e 49-të (Foto)

Tuesday, 13 February 2018 10:18

#happybirthday to my sister from another mother #jenniferaniston ❤️u so much!

A post shared by aleenkeshishian (@aleenkeshishian) on

1518293143167.gif

Aktorja Jennifer Aniston e cila befason gjithmonë me fizikun e saj ka festuar ditëlindjen bashkë me shoqet e saja të ngushta.

Ajo ishte në shoqërinë e mikes Courtney Cox dhe disa mikeshave tjera, të cilat kanë organizuar festën për ditëlindjen e 49-të të aktores.

 

Mikeshat e Jennifer kishin përgatitur një darkë të veçantë në një lokal në Malibu, përderisa menaxherja e aktores ka postuar një fotografi në Instagram duke i uruar asaj ditëlindjen me një mesazh mjaft të lezetshëm.

 

“Urime ditëlindjen motra ime nga një nënë tjetër. Të dua shumë”, ka shkruar Aleen në fotografi ku shihen së bashku të gjitha mikeshat të buzëqeshura. /radiovalarinore/

 

Leave a comment