Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Kourtney Kardashian bën shoping për dy mbesat e reja (Foto)

Tuesday, 13 February 2018 10:24

kourtney-kardashian-baby-shopping-03.gif

Kourntey Kardashian është parë nga fotografët rrugëve të Hollywood-it duke bërë shoping për mbesat e saja.

38 vjeçarja kishte veshur pantallona bashkë me bluzë të zezë dhe është parë bashkë me shoqen e saj të ngushtë Larsa Pippen përderisa po frekuentonin një kafene.

 

Pas asaj, ato kanë shkuar në një dyqan për bebe, ku me shumë gjasë ajo ka blerë rroba për mbesat e saja Chicago, vajzën e Kim-it, di dhe mbesën e sapolindur Stormi, vajzën e Kylies. /radiovalarinore/

 

fffff.jpg

 

kourtney-kardashian-baby-shopping-04.jpg

 

kourtney-kardashian-baby-shopping-05.jpg

 

kourtney-kardashian-baby-shopping-06.jpg

Leave a comment