Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Arsenal dhe Liverpool në garë për yllin e Schalkes

Tuesday, 13 February 2018 10:32

foooos.gif

Arsenali dhe Liverpooli do të bëjnë betejë për mesfushorin e Schalkes, Max Meyer, gjatë verës.

22-vjeçari shumë shpejt do të mbetet pa kontratë dhe thuhet se ka tërhequr interesim nga skuadrat e Premierligës angleze.

 

Po ashtu, në mesin e skuadrave të interesuara për të janë edhe gjigantët evropianë Bayern Munich dhe Milan.

 

Meyer është i mirënjohur për shkathtësitë e tij mendore. Përfaqësuesi gjerman, po ashtu është në gjendje të luajë në disa pozicione, si dhe si sulmues.

 

Leave a comment