Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Beyonce e xhelozon burrin e saj

Tuesday, 13 February 2018 12:10

beyonce jay z twins name
Komediani amerikan Tiffany Haddish, së fundi ka folur për disa nga emrat e famshëm që i njeh ose i ka takuar për së afërmi.

Ai e ka komentuar edhe marrëdhënien e Beyoncé dhe Jay Z. Sipas aktorit, Beynce është shumë xheloze për bashkëshortin e saj.

 

Haddish tha se ishte i ftuar në një festë pas një koncerti të reperit dhe pa se si një grua iu afrua atij, foli me të dhe në një moment e qoj dorën tek gjoksi i Jay Z.

 

Sipas komedianit, Beyonce kishte vrapuar, ishte afruar dhe me gjuhën e trupit kishte thënë diçka të qartë: “Hiqi duart nga burri im”.

 

Tiffany nuk ka treguar se kush ishte gruaja që iu afrua Jay Z-së dhe flirtoj me të, por ka premtuar se shumë shpejtë do ta thotë edhe emrin e saj.

 

Të kujtojmë që vitet e kaluara nuk kanë qenë gjithmonë të lehta për Beyonce dhe Jay Z.

 

Marrëdhënia e tyre ka qenë në presion të vazhdueshëm, por tashmë duket se kanë kaluar dallgët e mëdha dhe ata po jetojnë qetësisht në krahët e njëri tjetrit. /radiovalarinore

 

 

Leave a comment