Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Si u kompleksua Ed Sheeran ?

Tuesday, 13 February 2018 12:26

ed sheeran july 2017 billboard 1548
Në fillim të karrieres së tij, këngëtari britanik Ed Sheeran e kishte një problem të madh, pamjen e tij.

Ai nuk ndihej rehat me atë se si dukej, atë e pengonte sidomos mbipesha.

 

"Para se të isha i famshëm, nuk më interesonte aq shumë".Kam pasur një bark të madh, kam veshur rroba të lira dhe thjesht bëja një dush e dilja” tha Sheeran.

 

Këngëtari tregon se kur një person bëhet i famshëm, atëherë të tjerët e shohin me llup dhe ai tashmë është pajtuar me këtë standard.

 

Ai ka folur edhe rreth peshës. “I shikoja djemtë si Justin Bieber dhe Harry Styles dhe ata kishin një figurë shumë të mirë, andaj mu desh ti nënshtrohesha dietës dhe të largoja kilogramët”, ka thënë këngëtari i hitit “Perfect”.

 

Ai tregon se tani nuk mban dietë, se ha e pi çfarë do që dëshiron, por thjeshtë bënë më shumë ushtrime.

 

"Kjo funksionon shumë më mirë sesa të gjitha dietat", ka thënë Sheeran. /radiovalarinore/

 

 

Leave a comment