Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Cristiano Ronaldo në set fotografik me djalin e tij Cristiano Junior (Foto)

Tuesday, 13 February 2018 15:11

4928D4E800000578-0-image-a-24_1518511393174.gif

Cristiano Ronaldo tashmë ka nisur ta drejtojë djalin e tij në hapat e njejtë sa i përket sportit, dhe jo vetëm.

Ata janë paraqitur së fundi në kampanjën e linjës së rrobave të drejtuar nga vet Ronaldo, e cila do ti trashëgohet edhe djalit të tij.

 

Ylli i skuadrës së “Real Madrid” ka publikuar disa fotografi bashkë me djalin e tij të madh, 7-të vjeçarin Ronaldo Junior, të cilët shihen të veshur njejtë.

 

Cristiano me djalin e tij janë veshur me xhinse blu, përderisa Ronaldo Junior drejton gishtin drejt kamerës duke simbolizuar shenjën “Okay”.

 

Ndërkohë Ronaldo është bërë baba për herë të katërt, me lindjen e vajzës Alana nga e dashura e tij Georgia Rodriguez. /radiovalarinore/

 

4928D4E800000578-0-image-a-24_1518511393174.jpg

 

4928D4CE00000578-5384907-image-a-25_1518511877753.jpg

 

4928D4EE00000578-5384907-image-a-26_1518511880917.jpg

 

4928D4C400000578-5384907-image-a-27_1518511883175.jpg

 

Leave a comment