Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

James Hetfield i Metallica në filmin Ted Bundy

Tuesday, 13 February 2018 15:19

james-hetfield-metallica-2017-billboard-1548.gif

Frontmeni i grupit të rock-ut, Metallica, James Hetfield do të luaj në filmin “Ted Bundy”.

James do të debutoj për herë të parë në industrinë e filmit dhe në këtë film do të ketë kundërshtar aktorin e famshëm Zac Efron.

 

Efron luan rolin e vrasësit serial, ndërsa James luan rolin e policit veteran që e arreston atë.

 

Filmi është i vendosur në vitin 1975 kur veterani e arreston kriminelin pasi gjen pajisje të vjedhura në veturën e tij, për të zbuluar më pas krimet e rënda që ai i kishte kryer.

 

Ky do të jetë roli i parë i këngëtarit Hetfield në një dramë, megjithëse ai la luajtur më parë në shfaqje të ndryshme televizive. /radiovalarinore/

 

Leave a comment