Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Publikohet traileri i filmit “Marrowbone” (Video)

Tuesday, 13 February 2018 15:27

marrowbone.gif

Trailieri i filmit horror “Marrowbone” në të cilin rolet kryesore i luajnë aktorët Charlie Heaton dhe Mia Goth është publikuar dje.

Filmi flet për një sekret të errët të familjes në “Marrowbone”, katër fëmijët e kësaj familje kërkojnë një vend për banim pas vdekjes së nënës së tyre, ata vendosen në një shtëpi të vjetër mirëpo gjërat nuk shkojnë ashtu si ata i planifikojnë sepse në shtëpi duket se jeton edhe një banor tjetër i frikshëm.

 

Charlie Heaton dhe Mia Goth gjatë filmit përballën me ngjarje shumë të frikshme.

 

Filmi do të publikohet në Amazon Video dhe iTunes më 13 prill. /radiovalarinore/

 

Leave a comment