Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on your:  android 2017 Android  iphone  iOS  

Chadwick Boseman dhe Michael B. Jordan pjesë e “New York Fashion Week” (Foto)

Tuesday, 13 February 2018 15:34

chadwick-boseman-michael-b-jordan-black-panther-nyfw-09.gif

Aktorët Chadwick Boseman dhe Michael B. Jordan ishin pjesë Javës së Modës në New York, ata dukeshin shumë mirë derisa po kalonin në tapetin e kuq të shtruar me rastin e këtij eventi.

Aktorët në këtë ceremoni nuk ishin vetëm, ata u shoqëruan nga bashkëshortet e tyre, dhe nga drejtori i filmit të tyre të fundit, Ryan Coogler.

 

Ndërsa ngjarja “New York Fashion Week” ka paraqitur 10 dizajnerë të cilët kanë krijuar veshje, bizhuteri, këpucë për filmat që janë realizuar deri tani. Këtë vit kjo ngjarje ka edhe karakter bamirësie sepse po mbledh para për të mbështetur organizatën humanitare “Save the Children”. /radiovalarinore/

 

chadwick-boseman-michael-b-jordan-black-panther-nyfw-05.jpg

 

chadwick-boseman-michael-b-jordan-black-panther-nyfw-01.jpg

 

chadwick-boseman-michael-b-jordan-black-panther-nyfw-02.jpg

 

chadwick-boseman-michael-b-jordan-black-panther-nyfw-03.jpg

Leave a comment